Współpracujemy z:

„Rodzina Bogiem silna, staje się siłą człowieka i całego narodu” - Jan Paweł II

Kadra

W naszym Przedszkolu pracują osoby pełne pasji i optymizmu.

Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie, nowe koncepcje i metody pracy z dziećmi, zapewniają naukę i zabawę na wysokim poziomie.

Wszyscy pracownicy przedszkola posiadają wyższe wykształcenie.

 

Założyciel i Organ Prowadzący przedszkole, Dyrektor

Adam Harasimowicz


Wicedyrektor / nauczyciel wychowawca

Anna Kiełtyka

– nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z wychowaniem muzycznym. W Przedszkolu „Mali Artyści” pracuje 6-ty rok. Uwielbia rolki, muzykę, podróże „małe i duże”.


Wicedyrektor ds. pedagogicznych i administracyjnych

Piotr Gaszczyński

– polonista, krytyk teatralny, nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Pracował w gimnazjum, gdzie uczył języka polskiego. Przez cztery lata był wychowawcą w Integracyjnym Samorządowym Przedszkolu w Przegini Duchownej. Każdą wolną chwilę spędza w teatrach (od 2010 publikuje w „Teatraliach”), prywatnie kibic Manchesteru United, pasjonat kawy z różnych stron świata i wielki miłośnik twórczości Witolda Gombrowicza.

 


 

Nauczyciel wychowawca

Sylwia Radomska

– miłośniczka sztuk pięknych. Z wykształcenia artysta plastyk. Jej życiowe, artystyczne pasje stały się jednocześnie jej zawodem. Ukończyła Edukację Artystyczną w Zakresie Sztuk Plastycznych oraz Pedagogikę Przedszkolną i Wczesnoszkolną na UP Kraków. Najważniejszymi wartościami w jej życiu są rodzina oraz przyjaźń. Poprzez swoje działania artystyczne pragnie rozwijać kreatywne myślenie dzieci i tym samym zaszczepiać w Nich miłość do rysowania, malowania, tworzenia „czegoś z niczego”.


Nauczyciel

Daria Węglarz

– ukończyła studia na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Jest osobą pogodną i uśmiechniętą. Praca z dziećmi sprawia jej ogromną satysfakcję i codziennie przynosi nowe doświadczenia. Lubi podróżować i poznawać nowe miejsca.


Konserwator / ogrodnik / serwowanie posiłków

Jakub Drozd

– szczęśliwy mąż i tato trójki dzieci. Z wykształcenia inżynier i technik budowlany. W przedszkolu pracuje jako pomocnik w kuchni i konserwator. Lubi: górskie wędrówki z rodziną, uprawę roślin domowych i ogrodowych, dokarmianie ptaków zimą, zbieranie skamieniałości. Swoim hobby stara się dzielić z Przedszkolakami.


Psycholog

Aleksandra Ziemiańska

– absolwentka Psychologii Stosowanej oraz studiów podyplomowych „Kryzysy psychologiczne i Interwencja kryzysowa” na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Posiada także przygotowanie pedagogiczne. Swoje doświadczenie zdobywała m.in. na oddziałach Szpitala Uniwersyteckiego, Szpitala Klinicznego im. dra J. Babińskiego, Ośrodku Rehabilitacji Wieku Rozwojowego, szkołach i przedszkolu. Stale podnosi swoje kwalifikacje oraz poszerza wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych. W wolnym czasie lubi czytać kryminały i thrillery psychologiczne, a także rysować, słuchać  muzyki i uprawiać sport.
Pomoc nauczyciela/kółko sportowe

Ewelina Przybycień

– pełna pasji i optymizmu absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Interesuje się sportem, uwielbia pływać, biegać i czytać 🙂