Współpracujemy z:

„Rodzina Bogiem silna, staje się siłą człowieka i całego narodu” - Jan Paweł II

Kadra

W naszym Przedszkolu pracują osoby pełne pasji i optymizmu.

Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie, nowe koncepcje i metody pracy z dziećmi, zapewniają naukę i zabawę na wysokim poziomie.

Wszyscy pracownicy przedszkola posiadają wyższe wykształcenie.

 

Dyrektor

Dominika Harasimowicz


Wicedyrektor / nauczyciel wychowawca

Anna Kiełtyka

– nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z wychowaniem muzycznym. W Przedszkolu „Mali Artyści” pracuje od 2012 roku. Uwielbia rolki, muzykę, podróże „małe i duże”.


Nauczyciel

Daria Węglarz

– ukończyła studia na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Jest osobą pogodną i uśmiechniętą. Praca z dziećmi sprawia jej ogromną satysfakcję i codziennie przynosi nowe doświadczenia. Lubi podróżować i poznawać nowe miejsca.


 

Nauczyciel/kółko sportowe

Ewelina Przybycień

– pełna pasji i optymizmu absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Krakowskiego Instytutu Rozwoju Edukacji na kierunku edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Interesuje się sportem, uwielbia pływać, biegać, czytać i dzielić swoją pasję z najmłodszymi 🙂

 


Pomoc nauczyciela

Bożena Góralczyk 

– pracuje jako pomoc wychowawcy. Wspiera dzieci w trakcie ich pobytu w przedszkolu, co dostarcza jej dużo satysfakcji. Jest osobą doświadczoną w opiece nad dziećmi. Prywatnie jest mamą doktorantki: filologa – pedagoga. Wolny czas najchętniej spędza wśród natury.


Pomoc nauczyciela

Dagmara Pysera

– dumna mama wspaniałej córki. Zajmuje się dziećmi jako pomoc nauczyciela, co daje jej dużo radości i satysfakcji. Jest pełna energii, opiekuńcza i troskliwa. W czasie wolnym lubi wykonywać prace plastyczne oraz spędzać czas z rodziną.


Pomoc nauczyciela

Paulina Małocha

– pełna energii absolwentka Uniwersytetu Jagielońskiego – kierunek: dietetyka, II stopień. Praca z dziećmi sprawia jej ogromną radość. W wolnym czasie lubi gotować oraz podróżować. Interesuje się tańcem towarzyskim, w którym posiada mistrzowską klasę taneczną „A”.


Konserwator / ogrodnik / serwowanie posiłków

Jakub Drozd

– szczęśliwy mąż i tato czwórki dzieci. Z wykształcenia inżynier i technik budowlany. W przedszkolu pracuje jako pomocnik w kuchni i konserwator. Lubi: górskie wędrówki z rodziną, uprawę roślin domowych i ogrodowych, dokarmianie ptaków zimą, zbieranie skamieniałości. Swoim hobby stara się dzielić z Przedszkolakami.