Współpracujemy z:

„Rodzina Bogiem silna, staje się siłą człowieka i całego narodu” - Jan Paweł II

Kadra

W naszym Przedszkolu pracują ambitne, pełne pasji i optymizmu Osoby.

Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie, nowe koncepcje i metody pracy z Dziećmi, zapewniają naukę i zabawę na bardzo wysokim poziomie.

Wszyscy Pracownicy Przedszkola posiadają wyższe wykształcenie.

 

Założyciel i Organ Prowadzący przedszkole, Dyrektor

Adam Harasimowicz


Wicedyrektor / nauczyciel wychowawca

Anna Kiełtyka

– nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z wychowaniem muzycznym. W Przedszkolu „Mali Artyści” pracuje 6-ty rok. Uwielbia rolki, muzykę, podróże „małe i duże”.


Wicedyrektor ds. pedagogicznych i administracyjnych

Piotr Gaszczyński

– polonista, krytyk teatralny, nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Pracował w gimnazjum, gdzie uczył języka polskiego. Przez cztery lata był wychowawcą w Integracyjnym Samorządowym Przedszkolu w Przegini Duchownej. Każdą wolną chwilę spędza w teatrach (od 2010 publikuje w „Teatraliach”), prywatnie kibic Manchesteru United, pasjonat kawy z różnych stron świata i wielki miłośnik twórczości Witolda Gombrowicza.

 


 

Nauczyciel wychowawca

Sylwia Radomska

– miłośniczka sztuk pięknych. Z wykształcenia artysta plastyk. Jej życiowe, artystyczne pasje stały się jednocześnie jej zawodem. Ukończyła Edukację Artystyczną w Zakresie Sztuk Plastycznych oraz Pedagogikę Przedszkolną i Wczesnoszkolną na UP Kraków. Najważniejszymi wartościami w jej życiu są rodzina oraz przyjaźń. Poprzez swoje działania artystyczne pragnie rozwijać kreatywne myślenie dzieci i tym samym zaszczepiać w Nich miłość do rysowania, malowania, tworzenia „czegoś z niczego”.


Nauczyciel

Daria Węglarz

– ukończyła studia na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Jest osobą pogodną i uśmiechniętą. Praca z dziećmi sprawia jej ogromną satysfakcję i codziennie przynosi nowe doświadczenia. Lubi podróżować i poznawać nowe miejsca.


 

 

Nauczyciel wychowawca

Anna Klimek

– nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej. Uśmiechnięta i kreatywna, której pasją jest taniec. Interesują ją innowacje w pedagogice oraz rozwój dziecka. Praca z dziećmi przynosi jej ogromną radość. Lubi muzykę i górskie wędrówki.

Konserwator / ogrodnik / serwowanie posiłków

Jakub Drozd

– szczęśliwy mąż i tato trójki dzieci. Z wykształcenia inżynier i technik budowlany. W przedszkolu pracuje jako pomocnik w kuchni i konserwator. Lubi: górskie wędrówki z rodziną, uprawę roślin domowych i ogrodowych, dokarmianie ptaków zimą, zbieranie skamieniałości. Swoim hobby stara się dzielić z Przedszkolakami.